Isparta Gül Hasadı Salda Gölü Pamukkale Turu / 1 Gece Konaklamalı / İstanbul...

 • Isparta Gül Hasadı Salda Gölü Pamukkale Turu / 1 Gece Konaklamalı / İstanbul Çıkışlı:
 • Isparta Gül Hasadı Salda Gölü Pamukkale Turu / 1 Gece Konaklamalı / İstanbul Çıkışlı:
 • Isparta Gül Hasadı Salda Gölü Pamukkale Turu / 1 Gece Konaklamalı / İstanbul Çıkışlı:
 • Isparta Gül Hasadı Salda Gölü Pamukkale Turu / 1 Gece Konaklamalı / İstanbul Çıkışlı:
 • Isparta Gül Hasadı Salda Gölü Pamukkale Turu / 1 Gece Konaklamalı / İstanbul Çıkışlı:
 • Isparta Gül Hasadı Salda Gölü Pamukkale Turu / 1 Gece Konaklamalı / İstanbul Çıkışlı:
 • Isparta Gül Hasadı Salda Gölü Pamukkale Turu / 1 Gece Konaklamalı / İstanbul Çıkışlı:
 • Isparta Gül Hasadı Salda Gölü Pamukkale Turu / 1 Gece Konaklamalı / İstanbul Çıkışlı:
 • Isparta
 • Pamukkale
 • Salda Gölü
 • Laodikya Antik Kenti
 • Hierapolis Atik Kenti
 • Pamukkale Travertenleri

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İstanbul 1. gün programını görmek için tıklayınız

1.Gün - Gece Yolculuğu

22:00 Yenibosna Airport Avm Otoparkı

22:30 Mecidiyeköy Torun Center Önü

23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

23:10 Bostancı Köprüsü Altı

23:20 Kartal Köprüsü Altı

23:30 Pendik Köprüsü Altı

23:40 Çayırova Mc Donald’s

23:50 Gebze Center Önü

Belirlenen noktalardan siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra Pikkotur ile Isparta Gül Hasadı Salda Gölü Pamukkale Turu için gece yolculuğuna başlıyoruz.


2.

Gün
Isparta – Gül Tarlalrı – Salda Gölü – Denizli 2. gün programını görmek için tıklayınız

2.Gün - Isparta – Gül Tarlalrı – Salda Gölü – Denizli

Gece yolculuğumuzun ardından Pikkotur ile Isparta Gül Hasadı Salda Gölü Pamukkale Turu için sabahın erken saatlerinde yolda alacağımız ekstra kahvaltı sonrası turumuzun ilk noktası Güneykent’e gündoğumundan önce varıyoruz.

 Gül hasadı gün doğmadan önce üreticiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Aşkın, güzelliğin, sevgi ve saygı ifadesini bünyesinde barındıran nadide bir çiçektir. Mayıs ve Haziran aylarında Isparta köylerini yoğun bir kokusu sarmakta ve Gündoğumu ile başlayan tatlı telaş gül fabrikalarında devam etmektedir.

Gül bahçelerinde hasada yardımcı olup bilgiler alıp fotoğraflarımızı çektikten sonra Gülyağı Fabrikasına konuk oluyoruz. Burada güllere yapılan işlemler hakkında bilgi alıp izlerken kokudan mest olmamak mümkün olmayacaktır. Gül Evi ve yunus emre Evi’ni ziyaret ediyoruz. Ardından Günaykent yöresel ürünler(Gül reçeli, gülyağı, gül şurubu, gül kremi, gül kolonyası gibi ürünler) alışverişi için serbest zaman veriyoruz. Alışverişlerimizi gerçekleştirip bu güzel kokulu beldeye veda ediyoruz. Salda Gölü’ne varmadan önce öğle yemeğimiz için kısa bir mola veriyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Türkiye’nin 3. en derin gölü Salda Gölü’ne varıyoruz. Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen ve ‘’Mars’ı merak eden Salda’ya gitsin’’ denilen, Mars ile benzer kayaç özelliklerini taşıyan Salda Gölü bizi adeta büyüleyecektir. Bembeyaz kumları ve turkuaz rengindeki suyu ile bizi kendisine hayran bırakan Salda Gölü’nü rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Salda Gölü’nde eşsiz fotoğraflar çekebilmek ve o atmosferin tadını doyasıya yaşayabilmek için rehberimizin belirleyeceği zamana kadar serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın bitimiyle Salda Gölü’ne veda ediyoruz ve otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı : Yol güzergahında dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)

Öğle Yemeği : Salda Gölü’nde serbest zaman olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği : Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Konaklama : Çimenoğlu Otel, Halley Otel Denizli vb. oteller


3.

Gün
Laodikya Antik Kenti –Hierapolis Atik Kenti–Pamukkale Travertenleri 3. gün programını görmek için tıklayınız

3.Gün - Laodikya Antik Kenti – Hierapolis Atik Kenti – Pamukkale Travertenleri – İstanbul

Pikkotur ile Isparta Gül Hasadı Salda Gölü Pamukkale Turu 3. Gününde, sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından otelden ayrılarak Laodikya Antik Kenti’ne geçiyoruz. M.Ö. 3 yy’ın ortalarında Seleukos Kralı II. Antiokhos tarafından karısı Laodike adına kurulmuş Antik Kent’te kazı çalışmaları devam ettiği için izin verilen alanlarda gezimizi gerçekleştiriyoruz. Gezimizin ardından Unesco Dünya Kültürel ve Doğa Miras Listesi’nde yer alan Hierapolis Antik Kenti’ne geçiyoruz. Hierapolis Antik Kenti 2 bin yıl önce Pamukkale Travertenlerinin güzelliğine ve çekiciliğine karşı koyamayan Bergama Krallığı tarafından Travertenlerin hemen yanına inşaa edilmiştir. Hierapolis Antik Kenti gezimize Anadolu’nun en büyük Nekropü ile Şehrin surları dışında kalan Hamam Binası ile başlıyoruz. Daha sonra şehrin ana caddesi Domityanus Kapısı ve Latin Binası’nı gezerken fotoğraflıyoruz. Daha sonra Anadolu’nun en iyi şekilde korunarak günümüze gelmiş Hierapolis Antik Tiyatrosu’na çıkarak rehberimizden Antik Tiyatro ile ilgili bilgiler alıyoruz. Hierapolis Antik Tiyatro aynı zaman bizi muhteşem Antik Kent ve Denizli manzarası ile büyüleyecektir. Fotoğraflarımızı çektikten sonra Apollon Tapnağı ve Cehennem’in giriş kapısı olarak bilinen Plutonium yani cin Aralığı’nı rehberimizden dinleyip geziyoruz. Ardından Sütunlu Cadde üzerinde yapacağımız yürüyüş sonrasında Dünyada benzeri sadece İtalya’da Travertino isimli kasabada görülebilen, bembeyaz dokusuyla 2 bin yıl önce Bergama Krallığı’nı hayran bıraktığı gibi bizi de kendisine hayran bırakan Pamukkale Travertenlerine ulaşıyoruz. Travertenlerde yürüyüşe izin verilen terasta gezerken Denizli Ovası’na hakim manzarasıyla çektiğimiz fotoğraflar bizlere unutulmaz anılar olarak kalacaktır. Burada ki zamanımızı tamamladıktan sonra öğle yemeğimiz için mola veriyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Denizli'nin meşhur tekstil atölyelerinde kısa bir alışveriş molası veriyoruz. Buradaki alışverişlerimizi tamamladıktan sonra Pikkotur Lavanta Tarlaları Salda Gölü Pamukkale Turumuzun sonuna geliyor ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Pikkotur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği : Pamukkale’de menü olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği : Yol güzergahında dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)

Konaklama : Dönüş günüdür. Bu gece otel konaklaması yoktur.


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#117
LOKASYON:
İstanbul
ULAŞIM
Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

2.950TL

3 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Isparta Gül Hasadı Salda Gölü... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.